14 жовтня – Свята Покрова.

Чотирнадцятого жовтня відзначається одне з найбільш шанованих свят в Україні – свято Покрови Пресвятої Богородиці, або, як зазвичай кажуть, "Покрови" чи "Святої Покрови".

За легендою, у цей день військо давніх русів на чолі з Аскольдом взяло в облогу Константинополь. Мешканці міста в гарячій молитві звернулись до Божої Матері з проханням про порятунок. Богородиця з'явилася перед людьми та вкрила їх своєю покровою (омофором). Після цього вороги вже не могли побачити цих людей. Як вказують деякі джерела, вражений Аскольд та його дружинники прийняли святе хрещення і стали християнами.

В цей день мешканці мікрорайону «Ліски», в якому знаходиться наша школа відзначала День Лісок!

Адміністрація, педагогічний колективи школи щиро вітає всіх учнів, батьків з Днем Лісок! Пам’ятаємо, що саме з Лісок починається історія нашого міста! Одна з наймудріших шкіл міста зажди пишається своїми випускниками! Бажаємо всім здоров’я, успіхів, благополуччя, мирного неба, сімейної злагоди! Зі святом!

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>