День української писемності.

 У межах тижня української мови пройшов ряд цікавих заходів, присвячених Дню української мови і писемності, який в Україні відзначаємо 9 листопада. Завдяки старанням педагогів, учні мали змогу поринути в багатющий світ краси, милозвучності, багатогранності нашої рідної солов’їної мови. Були проведені відкриті уроки, учнівські лекторії, години спілкування, оформлений тематичний стенд,  щоби вкотре донести до учнів красу й багатство рідної мови, розвивати мовленнєві здібності, виховувати любов та пошану до рідної мови і розуміння її необхідності для нашого життя.
   Дню української мови і писемності педагог-організатор, що атестувалася, підготувала тематичний концерт «Україна – мова,слово», у якому брали участь учні  4-11класів.
   Тиждень мови залишив у серці кожного патріотичний настрій і впевненість у тому, що рідна мова – духовна святиня, найбільший і найдорожчий скарб людини.

2 3

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>