15 лютого – річниця виведення військ з Афганістану.

Протягом 15-17 лютого в школі пройшли заходи до цієї дати.

Педагог-організатор та актив учнівського самоврядування підготували виступ для учнів

5-11кл. в шкільному музеї «Героїчний подвиг наших земляків»,  присвячений воїнам-афганцям які навчалися в нашій школі  та інформаційну фотовиставку «Афганістан болить в моїй душі».

Класні керівники та класоводи 1-11кл. провели виховні години, години спілкування, бесіди на теми: «Забули б люди назавжди всі війни, але героїв не забути нам!»,  «Афганістан – трагічна сторінка історії нашої країни»,  «Ти – вічний біль Афганістан», «28-а річниця виводу військ з Афганістану».

Учні побачили відеофільм «Афганистан – последний солдат» – це кадри, на яких 15 лютого 1989 року в 16.30 через міст «Дружби» прикордонної річки Амур-Дар’ї пройшов останній радянський солдат, який виконував інтернаціональний обов’язок у Афганістані. В шкільному музеї пройшли зустрічі-лекції з представником музею «Подвиг» на тему: «Їх долі, опалені війною». 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>