Господарчій звіт

DSC02269

                  Як завжди в літній період – період шкільних канікул і відпусток вчителів – адміністрація школи, молодший обслуговуючий персонал, приступає до виконання робіт по підготовки школи к черговому навчальному року. На ці роботи з місцевого бюджету були виділені кошти в сумі 11500 грн. Ці гроші було витрачено на придбання лінолеуму на дві класні кімнати та на деякі будівельні суміші. DSC02270

Великий подарунок також зробила місцева влада разом з депутатським корпусом, які виділили кошти з місцевого бюджету для виконання дуже об’ємних робіт з ремонту 70% даху та косметичного ремонту фасаду старого корпусу школи. Всі роботи були виконані якісно і в строк. 

DSC02273DSC02271 DSC02272

Роботи з косметичного ремонту внутрішніх приміщень школи тривали до 19 серпня і в школі 21 серпня вже працювала велика комісія, яка приймала якість виконаного ремонту шкільних  класів, спортивних залів, коридорів, сходів тощо. В акті, підписаним членами комісії, школа була прийнята до нового навчального року, а усні зауваження, які зробили деякі члени комісії були ліквідовані за дуже короткий час.

DSC02283 DSC02279 DSC02280 Потрібно зазначити, що в цьому році не обійшлося без великих робіт, а саме: був відремонтований малий спортивний зал з заміною підлоги та центральної стелі, яка постійно руйнувалась протягом багатьох років; відремонтовані кабінет заступників директора, медичний кабінет, кабінет секретаря – всі вони отримали нові енергозберігаючі вікна (завдяки допомоги  з місцевого бюджету); виконана забудова тамбура до вхідних дверей школи, який передбачає встановлення другої пластикової двері, яка затримає холодні вітри в приміщення шкільного вестибюля (за підтримки спонсорської допомоги батьків та депутата місцевої влади Рудницького М.М.). Як завжди був виконаний дуже великий обсяг робіт з реставрації підлоги в деяких кабінетах, а саме: кабінети хімії та кабінет ГПД.
DSC02281 DSC02282

Адміністрація школи та весь колектив школи разом з батьківським комітетом і надалі будуть докладати багато зусиль з приведення приміщень школи ще в більш привабливий вигляд. Ми завжди сподіваємось в цьому на допомогу місцевої влади, депутатського корпусу, міського відділу освіти, комітету мікрорайону Ліски.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>