В рамках методичної декади, 18 березня, цікаво та нетрадиційно у школі була проведена педагогічна рада на тему «STEM-освіта – втілення майбутнього». На початку педради вчителі за допомогою сучасних та стародавніх криптограм розшифровували ключові слова педради (STEM, STEAM, STREAM, інтеграція). Заступник директора з освітньої діяльності Романова Людмила Олексіївна розповіла про актуальність STEM-освіти та шляхи впровадження такої освіти для здійснення STEM-навчання. На основній частині педагогічної ради вчителі – предметники ділились досвідом щодо впровадження елементів STEM- освіти на своїх уроках, а саме:
Дослідницькі методики навчання у початковій школі (Сляднєва Галина Юріївна)
STEM – ідеї щодо моделювання на уроках географії (Полтавцева Тетяна Іванівна)
Напрям STEM-освіти – робототехніка (Котова Олена Олекандрівна)
Реалізація STEM-підходів на уроках математики в основній школі (Кіосова Ірина Іванівна)
Інтегровані уроки з елементами STEM-освіти (Водолавська Алла Генадіївна).
Родзинкою педагогічної ради стали виступи учнів.
Діти 6 класу продемонстрували експериментальне дослідження зі створення штучних шарів осадових порід за рецептом вчителя географії Тетяни Іванівні.
Переможець обласного етапу захисту науково-дослідницьких робіт учень 10 класу Капралов Владислав презентував прототип крокуючого робота , який був розроблений разом з вчителем інформатики Котовою Оленою Олександрівною.
Мейкерські здібності учнів та батьків 3 класу (класовод Водолавська Алла Генадіївна) допомогли у цікавій формі закінчити педагогічну раду, а саме «скуштувавши» гарбузячий чизкейк вчителі ділилися враженями від заходу.