Декада іноземних мов

У лютні 2017 року в школі проходила Декада іноземних мов. До її організації та проведення були залучені вчителі англійської, німецької, французької мов та учні 1-11-х класів.
Розпочався тиждень випуском стіннівок, присвячених декаді іноземних мов.
В день Святого Валентина для учнів 9-11 класів був проведений виховний захід «St. Valentine’s Day». У цей день учні обмінювались власноруч виготовленими валетнинками та освідчувались у коханні різними мовами. Молодші школярі приймали участь у конкурсі малюнків та переглядали мультфільми англійською мовою. Учні середньої ланки приймали участь у заході «What do you know about Britain (German)» та вікторині «English speaking countries».
Учні старшої ланки були задіяні у квест-грі «Great Britain», під час якої показали свої знання з граматики, лексикології та країнознавства на достатньому рівні.
Метою цих заходів було узагальнення знань, умінь та навичок учнів з вивченого матеріалу, розширення лінгвістичного кругозору учнів, розвиток інтелектуальних здібностей школярів за допомогою гри. Учні із задоволенням виконували цікаві завдання та намагалися бути кращими. За допомогою ігор вихованці вдосконалювали навички читання, аудіювання та говоріння, розвивали логічне мислення, пам’ять та увагу. Крім того, учні навчалися співпрацювати в командах для досягнення спільної мети, а також конкурентоспроможності та впевненості у своїх силах та знаннях.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>