День Соборності

День 22 січня 1919 року увійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. 

Протягом 17-24 січня 2017 року в Бердянській ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 відбулися заходи, які пройшли під знаком єднання українського народу та під загальним гаслом «Єдина і неподільна Україна» з використанням історичних паралелей подій, пов’язаних із боротьбою українців за єдність держави у минулому столітті і нинішньою звитягою народу проти експансії на українські землі.
В школі проведено виховні години, інформаційні хвилинки «Соборність України», бесіди, тематичні уроки, круглі столи, оформлення тематичного стенду. Також в актовій залі школи пройшов загальношкільний виховний захід  «Моя єдина Україна», присвячений політичним та історичним подіям в утворенні і зміцненні української державності, історії та діяльності Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. ов загальношкільний виховний захід  «Моя єдина Україна», присвячений політичним та історичним подіям в утворенні і зміцненні української державності, історії та діяльності Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>