Фінансово-господарчий звіт за січень

Міська влада та депутатський корпус місцевої ради під патронатом народного депутата України О.С. Пономарьова продовжують допомагати школам міста в придбанні різноманітних засобів сучасних технологій для покращення освітнього процесу. Так в січні школа отримала чудовий комплект до мультимедійного кабінету – SMART – дошку (61888 грн.). Це дуже дороге обладнання, яке школа би самотужки ніколи не придбала. Для встановлення цього обладнання адміністрація школи заручилась підтримкою депутата міської ради Мартинова С.Б., який, на превеликий жаль, в останню мить відмовився від допомоги тому, що встановлення SMART – дошки за всіма правилами обійшлось школі в 2000 гривень (акт № 0000000354 додається). Зараз адміністрація школи вирішує питання з фінансування цієї установки.
DSC03200
Існує ще одна проблема: у школі немає комп’ютерної техніки з виходом HDMI для підключення цієї інтерактивної SMART – дошки. Тому також необхідно придбати сучасну відеокарту, яка коштує приблизно 1200 гривень.
DSC03201
Під час пошуку необхідного обладнання з’ясувалося, що в одному з комп’ютерів, які придбав до школи (8 одиниць) народний депутат України О.С. Пономарьов, вийшла з ладу материнська плата (~ 1000 грн.). Адміністрація школи звернулась до ПП «Болдер», яке поставило цю техніку. Працівники комп’ютерного відділу РАПС виконали безкоштовний ремонт комп’ютера, за що ми їм дуже вдячні.
У січні місяці адміністрація школи звернулась до директора фірми «Поінт» з проханням перевести сайт школи на безоплатний хостинг тому, що до цього часу сайт школи був на платному хостингу. Ми дуже вдячні керівництву фірми «Поінт», яке організувало оперативне виконання цієї роботи, завдяки чому наш шкільний сайт тепер безкоштовний.

LastScan33

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>