Господарча діяльність

                 На початку жовтня 2016 року адміністрація школи, з дозволу міського відділу освіти, склала договір з клубами національної боротьби «Хортінг» під керівництвом Вельчева С.І. та «Чемпіон» під керівництвом кандидата в майстри спорту з боксу Коробова К. на суспільну діяльність. В цих договорах розрахована та прописана сума компенсації за використання енергопостачання, водопостачання та теплопостачання і за жовтень місяць наша школа на свій рахунок в міський відділ освіти отримала кошти у розмірі передбаченої в договорі, а саме 600 грн (шістсот гривень) з обох клубів. На початку листопада школа також склала договір з громадською організацією «Ратники» під керівництвом Безуглого І. О. , кошти від діяльності яких школа отримає в листопаді. Крім того школа отримала благодійну допомогу на господарчі потреби в сумі 2000 грн( дві тисячі гривень) від батьківського комітету школи.

                  За жовтень 2016 року адміністрація школи за підтримки батьківського комітету замінила лампи денного світла в спортивному залі та в містах загального використання, відремонтувала ноутбук, якому вже майже 10 років, придбала кольоровий папір та необхідні журнали для ведення шкільної документації, а також разом з МОП підготувала школу до осінньо-зимового періоду для чого було придбано 60 кілограмів фінішної суміші для вікон; в їдальні був замінений водопостачальний кран, а в туалеті відремонтований зливний бачок.  На ці потреби було витрачено 1318 грн  (одна тисяча триста вісімнадцять гривень), які показані в акті шкільних витрат за жовтень 2016 року.

                    akt-za-oktyabr

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>