Господарчий звіт

Не перестає поступати до школи благодійна допомога. Так у листопаді, школа отримала деяке спортивне обладнання від дитячого фонду ЮНІСЕФ під егідою ООН, а саме: розбірні футбольні ворота, два столи для настільного тенісу та два комплекти для настільного тенісу, два баскетбольні щити і кільця в комплекті, козел гімнастичний, місток підкидний гімнастичний.
Від місцевої влади до школи надійшли телевізор «Vinga» (38,5”) та шкільна дошка (довжина два метри) до першого класу і штучна новорічна ялинка (довжина три метри) для всієї школи. Ці новорічні подарунки від імені місцевої влади урочисто вручили на зборах, присвячених до Дня Збройних сил України депутат міської ради Рудницький М.М. та начальник відділу освіти Липський В.М.
Також місцева влада виділила кошти для передплати на деякі періодичні видання, а саме: «Заступник директора», «Практика управління закладом освіти», «Початкова школа», «Дивослово», «Інформаційний збірник». Крім того адміністрацією школи з дозволу батьківського комітету була написана службова на дозвіл використати кошти на підписку ще деяких видань, загальної вартості 1348 гривень з благодійного рахунку школи.
До школи продовжують надходити благодійні внески зі спортивних клубів, які орендують спортивний зал школи для занять з боротьби та боксу. Від спортивного клубу «Хортинг» надійшла допомога у розмірі 600 (шістсот) гривень, громадської організації «Ратники» 300 (триста) гривень, та боксерського клубу «Чемпіон» 300 (триста) гривень.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>