Громадський проект «Електронні планшети для дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування в тому числі з сімей внутрішньо-переміщенних осіб»

 1планш

 Шановні батьки, вчителі та всі охочі. Підтримайте громадський проект  «Електронні планшети  для дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування в тому числі з сімей внутрішньо-переміщенних осіб»

Для цього необхідно провести інформаційно-роз»яснювальну роботу та довести до  відома опікунів, прийомних батьків та вихователів ДБСТ зміст нижченаданої Пам»ятки в друкованому або в електронному вигляді.

 

ПАМ’ЯТКА

Як підтримати громадський проект

«Електронні планшети для дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування в тому числі з сімей внутрішньо-переміщенних осіб»

     Голосування триватиме по 01 жовтня поточного року включно. За перемогу змагаються 68 проектів. Ознайомитися з ними можна на офіційному сайті Бердянської міської ради у розділі „Громадський проект”.

    Проголосувати можна буде, письмовому та електронному вигляді. Тим, хто хоче віддати свої голоси у паперовому вигляді, отримати бюлетені можна у Контакт-центрі на першому поверсі виконкому та у Центрах громадських ініціатив по мікрорайонах ( при собі мати паспорт). Голосування в електронному вигляді через онлайн-платформу „Громадський проект”

Режим роботи в усіх бердянських ЦГІ однаковий:

з понеділка по четвер — з 8:00 до 17:00,

по п’ятницях — з 8:00 до 15:45,

перерва — з 12:00 до 13:00.

Нижче наводимо перелік усіх ЦГІ Бердянська з адресами.

ЦГІ

Адреса

Слобідка/Коса

вул. Чубаря, 104/24,клуб «Маяк»

8 Березня

вул. Петровський шлях, 62/1

Військове містечко

вул. Кунгурцева, 1

Ліски

вул. Ревуцького, 58

АЗМОЛ

вул. Я.Мудрого, 6

Скловолокно

бул. Шевченка, 12

Колонія/Макорти

вул. Мічурина, 66

Центр міста, округ №32

вул. Морська, 45

Нагірна частина

вул. Нагірна, 7

АКЗ

вул. Верещагіна, 10

РТС

вул. Матвєєва, 4а

Контакт-центр виконкому

пл. Єдності, 2 (I поверх)

 

  Якщо громадський проект підтримають 1000 мешканців нашого міста, кожен учень з 7 по 10 клас, даної категорії,  отримає електронний планшет безкоштовно.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>