Місячник безпеки

dav

З метою запобігання виникнення надзвичайних подій, учасниками яких є діти та підлітки, а також закріплення знань, умінь і навичок, отриманих під час вивчення шкільного курсу основ здоров’я та відпрацювання дій дітей у випадках виникнення надзвичайних ситуацій, у тому числі пожеж, в ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 з 15.11.2017 по 15.12.2017 був проведений Місячник безпеки.

Протягом Місячника з були проведені наступні заходи:

1.Випуск тематичних стінівок з тем  «Газ і газові прилади», «Хімічні речовини в побуті», «Зустріч з незнайомою людиною», «Електроприлади», «Один удома» тощо.

2.Написані профілактичні диктанти на теми: «Правила користування побутовими газо- та електроприладами», «Профілактика грипу і гострих респіраторних захворювань», «Ожеледиця. Бурульки».

3. Проведені тематичні виховні години «Безпечне дитинство – майбутнє країни», а саме у 6-му класі – урок-гра «Правила дорожнього руху, 1 клас – «Хімічні речовини у побуті»,  2- клас  «Зустріч з незнайомою людиною», 7-клас – «Електроприлади», 3- клас «Отруєння ліками»,  5- клас урок-гра  «Чи знаю я правила дорожнього руху», 6 клас – урок-гра «Правила дорожнього руху».

Проведені профілактичні бесіди: «Особиста гігієна та її особливості для вашого віку», «Пігулка не цукерка».
На уроках «Захист Вітчизни» учні 10-11 класів відпрацьовували навички надання першої медичної допомоги при опіках,  кровотечі,  уражені струмом, отруєння чадним газом.
Учні 6 класу підготували інсценівку для учнів 1 класу щодо обов'язкового виконання правил дорожнього руху.
У класних кімнатах було оновлено куточки з безпеки життєдіяльності щодо тематики Місячника.
Вчителями «Основ здоров’я» для учнів 1-9 класів проведено тренінги «Безпечно про небезпечне».
Для визначення рівня обізнаності школярів із питань безпеки  життєдіяльності та аналізу ставлення учнів до власного здоров’я класними керівниками було проведено анкетування, яке показало, що більшість дітей не байдуже ставляться до свого здоров’я, прагнуть вести здоровий спосіб життя та знають, як поводитися у разі надзвичайної ситуації.
Організований виступ агітбригади з ПДР.
 Конкурс дитячих малюнків «небезпечні пожежі».
 Перегляд навчальних кінофільмів щодо правил поведінки у разі надзвичайної ситуації, побутової травми.

dav SDC17279 SDC17281 SDC17285 VLUU L210  / Samsung L210 VLUU L210  / Samsung L210 OLYMPUS DIGITAL CAMERA IMG_1895 IMG_1765 IMG_1870 2000-01-19 22.49.30 2000-01-19 22.50.52

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>