Міжнародний день відмови від куріння «Геть куріння — ми здорове покоління».

3-й четвер листопада – Міжнародний день відмови від куріння. Дуже символічно, що цей день своїми витоками сягає Америки, континенту, з якого і почалося тотальне негативне захоплення курінням. Метою Дня відмови від куріння є активні дії по сприянню у зниженні поширення шкідливої тютюнової залежності. Це включає в себе боротьбу проти куріння в усіх прошарках суспільства і в першу чергу в середовищі дітей та підлітків. Широке інформування школярів про шкідливий і згубний вплив тютюну на здоров’я курця і оточуючих його людей здатне позитивно вплинути на формування негативного ставлення до цієї шкідливої звички.

DSC04406 DSC04413

    У нашій школі до цього дня  педагог-організатор (Клименченко Д.О.) підготовлено ряд заходів, метою яких було максимально наблизити молодь – до твердого усвідомлення, що сьогодні вже не модно мати шкідливі звички, адже це у жодному разі не підвищує статус в очах оточуючих, більшість із яких уже давно зрозуміли, що куріння – це перш за все, шкода здоров’ю, без якого не можливо повноцінне та наповнене радістю життя. Не оминули  увагою і початкову школу. Для якої було підготовлено цікавий мультфільм  та розроблено завдання в програмі  LearlingApps.

Учнівське самоврядування  випустило стінгазету «Шкідливість тютюну». Завершилася акція позакласним заходом «Геть куріння — ми здорове покоління».

DSC04404 DSC04437 DSC04439 DSC04444DSC04429

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>