Господарча діяльність

Не перестає поступати до школи благодійна допомога. Так у листопаді, школа отримала деяке спортивне обладнання від дитячого фонду ЮНІСЕФ під егідою ООН, а саме: розбірні футбольні ворота, два столи для настільного тенісу та два комплекти для настільного тенісу, два баскетбольні щити і кільця в комплекті, козел гімнастичний, місток підкидний гімнастичний.

Від місцевої влади до школи надійшли телевізор «Vinga» (38,5”) та шкільна дошка (довжина два метри) до першого класу і штучна новорічна ялинка (довжина три метри) для всієї школи. Ці новорічні подарунки від імені місцевої влади урочисто вручили на зборах, присвячених до Дня Збройних сил України депутат міської ради Рудницький М.М. та начальник відділу освіти Липський В.М.

Також місцева влада виділила кошти для передплати на деякі періодичні видання, а саме: «Заступник директора», «Практика управління закладом освіти», «Початкова школа», «Дивослово», «Інформаційний збірник». Крім того адміністрацією школи з дозволу батьківського комітету була написана службова на дозвіл використати кошти на підписку ще деяких видань, загальної вартості 1348 гривень з благодійного рахунку школи.

До школи продовжують надходити благодійні внески зі спортивних клубів, які орендують спортивний зал школи для занять з боротьби та боксу. Від спортивного клубу «Хортинг» надійшла допомога у розмірі 600 (шістсот) гривень, громадської організації «Ратники» 300 (триста) гривень, та боксерського клубу «Чемпіон» 300 (триста) гривень.

DIGITAL CAMERA DIGITAL CAMERA

На початку жовтня 2016 року адміністрація школи з дозволу міського відділу освіти склала договір з клубами національної боротьби «Хортінг» під керівництвом Вельчева С.І. та «Чемпіон» під керівництвом кандидата в майстри спорту з боксу Коробова К. на суспільну діяльність. В цих договорах розрахована та прописана сума компенсації за використання енергопостачання, водопостачання та теплопостачання і за жовтень місяць наша школа на свій рахунок в міський відділ освіти отримала кошти у розмірі передбаченої в договорі, а саме 600 грн (шістсот гривень) з обох клубів. На початку листопада школа також склала договір з громадською організацією «Ратники» під керівництвом Безуглого І. О. , кошти від діяльності яких школа отримає в листопаді. Крім того школа отримала благодійну допомогу на господарчі потреби в сумі 2000 грн( дві тисячі гривень) від батьківського комітету школи. 

akt-za-oktyabr

Новий підхід до формування шкільного фонду.

           На початку нового 2016-2017 навчального року міська влада запропонувала новий підхід  до утримання загальноосвітніх шкіл міста.

          На початку вересня адміністрацією школи були проведені збори з батьківськими комітетами класів щодо відміни шкільного фонду,  який батьки збирали для утримання школи впродовж навчального року і формування фонду на виконання ремонтних робіт по підготовці школи до нового навчального року. Все ж  таки більшість батьків висловили думку, що потрібно залишити фонд, враховуючи те, що школi вже майже 80 рокiв,  але до збору коштів підходити тільки на добровільних засадах: за принципом «хто скільки зможе» без тиску на батьків. За перший місяць голова батьківського комітету школи доповів адміністрації школи, що зібрані кошти вже покладені на рахунок міського відділу освіти для господарчих потреб ЗОШ №9 в сумі 5000 грн (п’ять тисяч гривень) .  

              Потрібно відмітити, що за допомоги батьків  за вересень місяць були виконані деякі витрати на утримання школи, а саме: відремонтований принтер, два рази заправлений картридж до МФУ, придбані два дверних замки, виготовлені два запасних ключа, замість зламаних, придбано невеличка кількість канцтоварів (особливо до дня міста 17 вересня), придбані дитячі призи для нагородження переможців в спортивних змаганнях (9 вересня) до дня спорту в Україні,  придбані крани до водопостачання та до батареї з тепломережі, якої після запуску системи потрібна була ревізія, а також придбані мітли, відра та господарчі  віники. 

               На початку жовтня всі школи міста отримали миючи та  дезінфекційні засоби згідно кількості учнів в учбових закладах. Так до нашої школи надійшло: дезактін – 9 кг, 105 шт. – мила господарського, 105 шт.  – мила дитячого, 56 пляшок (400г) – чистячий засіб ТМ САРМА та гель САРМА (400г) для миття раковин у кількості – 54 шт. Також школа отримала медикаменти  на суму близько 900 грн до медичного кабінету школи, але деякі з них з невеличким терміном утримання.

 

 

Фінансово-господарчий звіт директора школи Клименченко Ю.Д. за 2015-2016 н.р.

За минулий навчальний рік всього до школи надійшло батьківської допомоги на суму 48765 грн (сорок вісім тисяч сімсот шістдесят п’ять гривень) та 4000 грн (чотири тисячі) було виділено із місцевого бюджету. Крім того з місцевого бюджету для школи було придбано шість енергозберігаючих вікон, шкільні парти та стільці на один клас, кришки до парт у кількості 32 одиниці, ще 21 стілець, спортивне обладнання (45 м’ячів – різних, мати, сітки до волейболу та футболу, м’ячі до кидання), 210 енергозберігаючих світлодіодних ламп, книги з шкільної документації,  15 вогнегасників. Крім того, була проведена обробка чердачного приміщення протипожежною сумішшю та промивка всієї системи теплопостачання.

За період минулого навчального року на утримання школи в належному стані, на проведення різних шкільних заходів, утримання комп’ютерної техніки, ведення шкільної документації, підготовки школи до нового навчального року (виконання ремонтних робіт) було витрачено:

  • Підписна компанія        –         5262 грн 56 коп;
  • Господарчі витрати (замки, крани, виготовлення ключів, віники, мітли, фурнітура, обслуговування тепломережі, розхідний матеріал, інші витрати) – 2536 грн 55 коп;
  • Канцтовари (папір, файли, плакати, грамоти, об’яви в газету, клей, скотч, інші витрати)  –  2438 грн 04 коп;
  • Комп’ютери ( ремонт ПК, ремонт МФУ, ремонт ноутбука, обслуговування, картріджи, заміна та придбання фарби до принтера, заміна та порошок до МФУ ) –   5105 грн;
  • Організація та оформлення виховних заходів –  2886 грн 04 коп;
  • Медикаменти  –   518 грн 94 коп;
  • Електрообладнання     –      687 грн 05 коп;
  • Ремонтні роботи по підготовці школи до нового навчального року (фарба, ламінат, плита ОСБ, фурнітура, шпалери, пиломатеріали, шпаклівка, цемент, сухий клей до гіпсокартону, оформлення вестибюля та їдальні, гіпсокартон, інші витрати)    –  33330 грн 82 коп.

В установці вікон, в капітальному ремонту книгосховища, в оформленні вестибюля та їдальні велику допомогу надав депутат міської ради Рудницький М. М. Весь ремонт виконано силами батьків, адміністрації школи, молодшим обслуговуючим персоналом.