Новий підхід до формування шкільного фонду.

           На початку нового 2016-2017 навчального року міська влада запропонувала новий підхід  до утримання загальноосвітніх шкіл міста.

          На початку вересня адміністрацією школи були проведені збори з батьківськими комітетами класів щодо відміни шкільного фонду,  який батьки збирали для утримання школи впродовж навчального року і формування фонду на виконання ремонтних робіт по підготовці школи до нового навчального року. Все ж  таки більшість батьків висловили думку, що потрібно залишити фонд, враховуючи те, що школi вже майже 80 рокiв,  але до збору коштів підходити тільки на добровільних засадах: за принципом «хто скільки зможе» без тиску на батьків. За перший місяць голова батьківського комітету школи доповів адміністрації школи, що зібрані кошти вже покладені на рахунок міського відділу освіти для господарчих потреб ЗОШ №9 в сумі 5000 грн (п’ять тисяч гривень) .  

              Потрібно відмітити, що за допомоги батьків  за вересень місяць були виконані деякі витрати на утримання школи, а саме: відремонтований принтер, два рази заправлений картридж до МФУ, придбані два дверних замки, виготовлені два запасних ключа, замість зламаних, придбано невеличка кількість канцтоварів (особливо до дня міста 17 вересня), придбані дитячі призи для нагородження переможців в спортивних змаганнях (9 вересня) до дня спорту в Україні,  придбані крани до водопостачання та до батареї з тепломережі, якої після запуску системи потрібна була ревізія, а також придбані мітли, відра та господарчі  віники. 

               На початку жовтня всі школи міста отримали миючи та  дезінфекційні засоби згідно кількості учнів в учбових закладах. Так до нашої школи надійшло: дезактін – 9 кг, 105 шт. – мила господарського, 105 шт.  – мила дитячого, 56 пляшок (400г) – чистячий засіб ТМ САРМА та гель САРМА (400г) для миття раковин у кількості – 54 шт. Також школа отримала медикаменти  на суму близько 900 грн до медичного кабінету школи, але деякі з них з невеличким терміном утримання.

DIGITAL CAMERA

         

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>