Предметні тижні

Впродовж 2014-2015 навчального року в школі проходили предметні тижні. Їх головна мета – зацікавити учнів у вивченні предметів, зробити навчання більш розмаїтим, відкрити нові точки зору та нетрадиційні підходи у вивченні навчальних дисциплін, поглиблення та поширення знань з предметів, збагачення фахового досвіду вчителів.

 За результатами проведення   предметних тижнів випускалися   вісники, де висвітлювались всі матеріали по проведенню предметного тижня.

  • Правовий ринг «Кращий правознавець школи»  в рамках тижня правового виховання.

Вчитель Толок Л.М.

Безымянный

3

2

  • Виховний захід  «У нас одна Батьківщина – наша рідна Україна»  в рамках тижня патріотичного виховання.

Вчитель початкових класів Тричева М.В.

Безымянный

3

  • Святкування “Дня українського козацтва” в рамках тижня української мови та літератури.

Вчителі Мамкова О.Г., Калина В.Л.

3

2

У рамках предметної декади з біології та географії, вчителями Полтавцевою Т.І. та Романовою Л.О., було проведено інтелектуально-розважальне шоу “Битва титанів». У грі прийняли участь команда учнів 11 класу та команда педагогічного колективу школи. Команди показали гарні знання з біології та географії, проявили винахідливість та кмітливість при виконанні різноманітних завдань та конкурсів. Перемогла дружба!

Предметна декада

DIGITAL CAMERA

DIGITAL CAMERA

У рамках тижня мистецтва та краси вчитель музики Чебаєва М.Є. представила музичну виставу «Вечори на хуторі близь Диканьки». Насолодитися цим дійством змогли вчителі школи, учні та їх батьки. 

2

3