Профорієнтація

Цікавою, корисною та далекоглядною була екскурсія учнів 8 та 9 класів школи до БДПУ, що відбулася 14.03.2017 року.  Дітям розповіли про те, які факультети є у ВУЗі та спеціальності отримують студенти після його закінчення. Перед учнями виступили викладачі кафедр математики, фізики, інформаційних технологій, технологічного навчання. Вони розповіли, де в подальшому житті випускники БДПУ можуть застосувати отримані ними знання. Познайомили з багатьма сучасними перспективними галузями науки, виробництва, освіти де чекають спеціалістів з університетською освітою.

                Викладач кафедри фізики продемонстрував моделі сучасних приладів, створених за новітніми технологіями, що в майбутньому будуть дуже широко використовуватися в господарстві. У пам’яті учнів  залишився цікавий діючий макет сонячної міні-електростанції, створений студентами навчального закладу.

Макет діючої сонячної міні-електростанції

Студент кафедри Інформаційних технологій провів для учнів віртуальну екскурсію головним корпусом університету, розкривши тим самим нові можливості у використанні Інтернет-ресурсів.

                Учні завітали не тільки в віртуальні навчальні аудиторії, а й відвідали багато реальних навчальних, де ставши студентами в майбутньому вони будуть займатися творчістю, пошуковою роботою, науковою та дослідницькою діяльністю та отримають щасливий квиток у життя.

Виступ викладача кафедри Математики

Аудиторія технологічного навчання

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>