Шкільний етап військово-патріотичної гри “Сокіл” (Джура)

 

На сьогодні військово-патріотичне виховання молоді набуває великого значення. Гра «Сокіл»(«Джура») як раз спрямована на таке виховання дітей та молоді. Наша школа піклується про майбутнє своєї країни, тому, звичайно ж, взяла участь у цій грі.

DSC02630DSC02646

06.12.2017 у ЗОШ № 9 відбувся шкільний етап Всеукраїнської гри «Сокіл»(«Джура»), головною метою якої є активізація роботи з відродження козацтва й розвитку історичних, культурних і патріотичних традицій українського народу, виховання юних патріотів на засадах гідності та високої самосвідомості.

 

DSC02649DSC02657

Під час гри учні школи перевіряли свої знання з історії козацтва, демонстрували вміння надати першу медичну допомогу,  проходили смугу перешкод, на якій показали свою вправність та спритність. Особливо привернув увагу конкурс перетягування каната. Всім дуже сподобалась гра, вона принесла радість і задоволення від спілкування, перевірки своїх можливостей, умінь і знань.

DSC02660DSC02681DSC02700

Проводячи таку гру, ми нагадали собі про героїчне минуле нашої країни, про те, що нам є чим пишатися. Україна у період Козацької Доби – один із найяскравіших прикладів того, що український народ є незламним і волелюбним, що він ніколи не схилить голову перед ворогом.

 

DSC02708DSC02716DSC02720DSC02733

Діти із задоволенням чекають цю гру наступного року!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>