Свято “Козацькому роду нема переводу”

З давніх-давен в Україні у народних піс­нях, ле­гендах, прислів’ях, казках оспіву­ється, возве­личу­ється фізично дужа, здо­рова і сильна лю­дина. Адже завжди сила і здоров’я, розум і ви­тримка пе­ремагають.

DSC02297 DSC02305Відомо, що козаки були фізично здоро­вими і сильними людьми, добрими вершни­ками. Хлоп­ців зма­лку навчали натя­гати лук, коня з рук не випус­кати, вміти боротися з негодою, бути ви­тривалими, у небезпеці прояв­ляти відвагу і муж­ність. За такі риси і вибирали козаків. А вони свої здібності виявляли під час бою і козацьких за­бав, які про­води­лися у час відпочи­нку.

DSC02308 DSC0231913 жовтня 2017 н.р., у нашій школі  пройшло за­пальне свято «Козацькому роду нема переводу» серед учнів 6-7 класів. Святкове дійство на підтримку від­родження патріотизму та культивування здорового способу життя.

DSC02324 DSC02327

У рамках заходу прой­шли по­казові ви­ступи команд «Козацька Воля» та «Джура», які демон­стру­вали козацьку завзя­тість та хист, яскраві по­єдинки з му­жності, що запалю­вали публіку козацьким ду­хом. С серед команд про­водилися цікаві конкурси: «З’їм  яблуко», «Повна діжка», «Жарти та козацькі звичаї», «майстерний художник», «Хто кого перетанцює», «Козацька кмітливість». Приємно відмітити, що серед учнівських ко­манд переважали «Джура», які і здобули перемогу у конкурсі. Друге місце виборола ко­манда «Козацька Воля».

DSC02331

DSC02337Даний захід прой­шов з метою залу­чення до вивчення і пі­знання української куль­тури, створення етнокуль­турного сере­довища і орга­нізації традиційного свята в кращих українських тради­ціях. 

DSC02345 DSC02349 DSC02356 DSC02389

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>