Термінові господарчі роботи.

Під час осінніх канікул, а саме: 30 жовтня 2017 року – надійшло повідомлення про можливе штормове попередження, хоча в цей день уже був потужний вітер. Адміністрацією школи були здійснені певні заходи для того, щоб уникнути можливих руйнувань негодою. У ніч з 30 по 31 жовтня все ж таки не витримали дві рами в спортивній залі. Це сталося через поганий стан самих вітражів спортивного залу.  Дирекція школи самотужки зняла рами й уставила в них скло. Стан рам можна побачити на фото.

DSC02428 DSC02429 DSC02430Потрібно зазначити, що адміністрація школи неодноразово про це повідомляла міський відділ освіти.

  Частини рам були повністю перероблені. Найскладніше було встановити ті рами зі склом на своє місце, які знаходяться майже на 3-метровій висоті.

DSC02442DSC02444

Ще влітку був забудований тамбур  для других дверей до школи, але тільки на початку листопада, під час канікул, розпочалося встановлення даху над цією спорудою. Майже два з половиною місяці адміністрація школи сподівалася на  вирішення цього питання, але брак коштів відсунув у часі ці дії.

DSC02441DSC02440

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>