Цикл виховних годин та заходів по місячнику “Увага! Діти на дорозі”

У рамках місячника "Увага, діти на дорозі!" у 5 класі було проведено виховну годину – гру-вікторину "Знай правила дорожнього руху", яку підготувала класний керівник Закоморна С.Ф. Діти ознайомилися з місцями безпечного переходу проїзджої частини дороги, із дорожніми знаками, закріпили знання про дорожній рух і правила безпечної поведінки на дорозі.

5.. 5. 5 5кл

12.09.19 р. в 9 класі відбулася виховна година "Безпека на дорозі – безпека життя", яку провів класний керівник Толок Л.М. Метою заходу було узагальнити, систематизувати і перевірити знання учнів з  правил дорожньго руху, необхідність бути зразковими пішоходами і пасажирами.

9кл. 9к

Цікаву виховну годину провів класний керівник  8 класу Тихомирова Т.С.

вых г. 8. вых г.8 (1) вых г.8

12.09.19 р в  рамках місячника  "Увага! Діти на дорозі!" в 7 класі (класний керівник Кіосова І.І.) пройшла виховна година в формі вікторини "Так" чи "Ні" .Діти відповідали на питання вчителя так чи ні  та  складали самі запитання.  

7кл.

1 клас з класоводом Гороховою Л.І. провели виховну годину та виставку малюнків "Що розкажуть сигнали світлофора?"

1кл

У 2 класі (класовод Сляднєва Г.Ю.) відбулася гра-вікторина «Правила дорожнього руху знай – життя зберігай».

пдр пдр1

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>