Тиждень дорожнього руху

Добігають кінця останні  дні 2016-2017 навчального року. Незабаром пролунає останній дзвоник.  А разом із ними і найочікуваніші канікули для школярів. Цілісінькими днями можна грати з друзями надворі, хоч щодня ходити в гості,бігати на море! Ну хіба не краса? Але в цей час діти іноді потрапляють у небезпечні для життя ситуації.

З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання.

Тиждень безпеки дорожнього руху – це сім днів масштабних та інформативних заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.

Відповідно до тематики Тижня в школі були проведені загальні заходи, а саме: лекції, виховні години, тренінги, ігри, конкурс на кращий учнівський малюнок, конкурс стіннівок на тематику Тижня, заняття про надання першої долікарської допомоги постраждалим у небезпечних ситуаціях, вікторини, віртуальні екскурсії по небезпечним містам Бердянська для пішоходів, відпрацювання на місцевості практичних дій.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>