Тиждень інформатики

З 5 по 9 лютого у школі яскраво та насичено проходив Тиждень інформатики . Свій «Інформаційний марафон» учні 5 та 6 класів почали з участі у квесті, де випробовували себе у командному пошуку та розв’язуванні цікавих загадок з галузі інформатики. Протягом тижня старшокласники традиційно презентували матеріали своїх проектів зі світу інформаційних технологій. Учні 7 класу отримали задоволення від цікавих вікторин та конкурс-гри «Хрестики-нулики». Для учнів початкової школи був проведенний корисно-пізнавальний урок "Безпека в Інтернеті"

Більш детальнише Тиждень Інформатики 

DSC03264 DSC03266 DSC03269 DSC03270

6 лютого –  всесвітній День безпечного Інтернету, введений Єврокомісією у січні 2004 року за підтримки організацій EuropeanSchoolNet та Insafe (Європейська мережа безпечного Інтернету). Метою шкільних заходів до Дня безпеки в Інтернеті є інформування про необхідність знати якомога більше про безпеку у Всесвітній мережі та оволодіти навичками безпечної роботи в онлайн просторі.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>