«Великдень всіх нас на гостину просить». Заходи в початковій школі.

Наближається світле свято Великодня…Якщо уважно розгледіти, сама назва говорить про те, що «це Великий День». Великдень – одне з найбільших християнських свят. Це свято добра і миру, яке нагадує нам , як важливо здійснювати гарні вчинки. Традиційно дорослі і діти дуже чекають цього дня і готуються заздалегідь. В початковій ланці це свято розпочалося Виставкою поробок учнів “Святкові дзвони Великодня”. У всіх класах було проведено виховні заходи: “Великдень всіх нас на гостину просить” (3-4 класи), “Найбільше християнське свято – Великдень” (1-2 класи). Цікавинкою стало для дітей виготовлення великодніх писанок.Одним із атрибутів Великдня – є писанка.
Писанки існували ще з часів наших прародичів (ІІІ – VIII ст. н.е.). Українська писанка має понад 100 символічних малюнків, вона є шедевром декоративно-ужиткового мистецтва. Діти виготовляли писанки за різними техніками.
Писанки всієї України різні, не схожі між собою, різняться нанесеними елементами і символами.
DSC01226

DSC01227

DSC01225

DSC01221

DSC01219

DSC01218

DSC01213

DSC01211

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>