Відкритий інтегрований урок з математики та «Основ здоров’я» в 3 класі

11 грудня 2018 року відбувся  інтегрований урок з математики та «Основ здоров’я» в  3 класі ЗОШ І-ІІІ ст. №9 учителя початкових класів  Водолавської Алли Геннадіївни з теми «Додавання виду 520+340. Розв’язування рівнянь і задач вивчених видів. Вітаміни та мікроелементи. Корисні овочі та фрукти» «Українські страви на математичній кухні»

DSC04811DSC04816

 Учні 3-го класу мають непоганий творчий потенціал, проте їм ще досить важко абстрагуватися, концентруватися на тривалому виконанні серйозних чи одноманітних завдань, увага в цьому віці ще недостатньо  контролюється. У цьому класі оцінка поступається місцем інтересу, тому активізувати їх увагу можна за умови, коли процес отримання знань учитель організовує у формі гри, а завдання різноманітні. Цим і визначається специфіка навчального процесу саме в цьому класі.

Тип уроку: урок засвоєння нових знань.

Специфіка уроку полягає в його інформаційно-ігровому характері, що обумовлено віковими особливостями класу. Це сприяло реалізації цілей уроку.

Усі етапи уроку були взаємопов’язаними, перехід від одного етапу до іншого був логічним, обґрунтованим. Час на всі етапи уроку був розподілений раціонально.

Використано інформаційно-рецептивний, репродуктивний, проблемно-пошуковий, навчально-дослідницький методи. Їх вибір повною мірою відповідав змістові навчального матеріалу. Були застосовані інтерактивні вправи: рольова гра, творче конструювання тощо.

Дидактичний матеріал для роботи в парах і групах, наочність, ІКТ, КласРум задовольняли всі дидактичні принципи та забезпечили успішну роботу на уроці.

Дидактичний матеріал був власне розробленим дібраний таким чином, щоб реалізувати наскрізну змістову лінію «Національні українські страви та їх значення для здоров’я людей ».

DSC04812 DSC04792DSC04822

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>