Загальношкільні батьківські збори

Загальношкільні батьківські збори

 12 груня 2019 року у школі проходили загальношкільні батьківські збори на тему «Здорове і правильне харчування – запорука здоров’я  учнів».

На зборах виступив директор школи Закоморний М.М. який запропонував розглянути декілька важливих питань, а семе:

нова система харчування за методикою Євгена Клопотенко;
попередження захворювання дітей у зимовий період;
аналіз виконання графіку щеплення дітей;
звіт про витрати бюджетних коштів.

Метою цих зборів було ознайомлення батьківської громадськості із новою системою харчування за методикою кухаря Євгена Клопотенко, який розробив сучасний збірник рецептур страв для харчування дітей в навчальних закладах і оздоровчих установах. Суть цієї методики в тому, що діти самі вибирають, будуть вони їсти суп або борщ, гречку або пюре, котлету або сосиску, салат з моркви або капусти, а також контролюють обсяг порцій. Ніхто не змушує їх їсти більше, ніж вони того хочуть, або брати те, що сьогодні не припало до смаку.

Батьки підтримали цю ініціативу та наголосили на тому, що дитина повинна отримувати здорове збалансоване харчування.

Микола Миколайович прозвітував  батькам про витрачення бюджетних коштів  за період з 01.05.2019 по 12.12.2019 (детальніше можна ознайомитися перейшовши за ссилкою)

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>