ЗОШ № 9 приєднується до Всеукраїнської Благодійної акції «Монетки дітям»

ca617e44cd713cee68beff5d60325368

З 06.09.21 по 01.11.21р. ЗОШ № 9 приєднується до  Всеукраїнської  Благодійної акції «Монетки дітям», яку підтримала низка українських банків на чолі із Нацбанком та за підтримки Міністерства освіти і науки.

«Під час акції „Монетки дітям“ ми будемо збирати монети номіналом 25 копійок.

  Монети номіналом 25 копійок можна приносити в школу та здавати в спеціальній бокс який розмішено в холі школи.  

По закінченню акції  ми перерахуємо кошти у найближче відділення банку-партнера акції — таких банків шість: Ощадбанк, Райффайзен банк, ПУМБ, ОТП банк, МТБ банк та Індустріалбанк — та дати згоду перерахувати ці кошти на рахунок фонду «Таблеточки».

Після перерахування вони підуть на купівлю ліків для сотень хворих дітей, спеціальне харчування, паліативну допомогу, реабілітацію та лікування за кордоном.

До слова, і раніше благодійні фонди приймали старі купюри та монети, що вийшли з обігу для того, аби спрямувати їх на лікування дітей.

До акції запрошують долучитися навіть школи — поставити у фоє пластикові пляшки для монеток. Так, у 5-ти літровій пляшці «вміщається» монеток на 1700 гривень. Сьогодні українці тримають у себе півтора мільярда таких монет на загальну суму близько 400 млн гривень. Цими монетами вже майже рік неможливо скористатися, бо вони виведені з обігу. Монети лежать вдома по скарбничках, кишенях, полицях тощо. Проте їх можна вільно обміняти в банках на монети тих номіналів або банкнот, що залишаються в обігу», — зазначив Голова НБУ Кирило Шевченко.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>